KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16375145
nr 1637 5145
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Kan med tekopp. Signerad. Blandteknik, bildmått: 36x25 cm, yttermått inklusive ram: 58x47 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 augusti 2024
kl 20:03:22
25/8 00:39:59
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt